Yol Yardımın Gündemindeyiz

Yol Yardımın Gündemindeyiz

Yaptığı her işin en iyisini hedefleyen bir kadro ile yol yardım sektörünün liderlik koltuğuna talip olduk. İşimize başlamadan önce sektörün eksiklerini tespit ederek kusursuz bir çekici filosu ile hizmete başladık. Profesyonel çekici ekipmanları, uzman kurtarma ekipleri ve K1Ö yetki belgeli araçlarımız ile 7/24 hazırız.

Alo Oto Kurtarma, bünyesinde yaklaşık 320 yol yardım şirketini barındıran bir çatı platformdur. Gerekli yetki belgelerine, çekicilere ve ekipmanlarına sahip olan tüm kurtarma şirketlerini bir çatı altında toplayarak 81 ilin tamamında hatta tüm ilçelerde hizmete başladık.

Talep edilen her yol yardım ihtiyacında daima en yakın alt yüklenicilerimizi tercih ettik. Bu sayede Türkiye’nin en hızlı yol yardım hizmeti veren kuruluşu haline dönüştük. Kendi özmal kurtarıcılarımız ile de 24 saat destek veren firmamız ile 08503085017 numaralı müşteri hizmetlerinden iletişime geçebilirsiniz.

Çekici Ödemelerini Nasıl Yapıyoruz?

Şirketimiz tüm alt yüklenicilerine çekici ücretlerini anlık olarak öder. Bu sayede aracı çekerken ödemenizi tamamlamış oluruz. Çek, senet, kredi kartı veya vade yapılmaz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir