Yol Yardım Ücretleri Ne Kadar?

Yol Yardım Ücretleri Ne Kadar?

Yol yardım ücretleri, tüm hizmetler gibi değişkendir. Bu değişkenlik araç çeşidine ve aracın çekileceği noktanın uzaklığına bağlıdır. Bu nedenle yol yardım ücret hesaplayıcı kullanmanız tavsiye edilir. Alo Oto Kurtarma uzmanları şeffaf bir kurtarıcı hizmeti sunmak amacıyla fiyat hesaplama robotunu internet sitesinde kamuoyu ile paylaşır.

Çekici fiyatı hesaplama robotu nasıl çalışır? Birlikte inceleyelim.

1. Araç cinsinin seçilmesi

Çekici fiyatında en önemli etken araç cinsi ve aracınıza uygun çekici çeşitleridir. Fiyat hesaplama robotumuzda araç cinsini seçerek işleme başlayabilirsiniz.

fiyat hesaplama robotu

2. Çekilecek mesafenin işaretlenmesi

Aracınızı çektireceğiniz servis veya destinasyonun konumunuza olan uzaklığını Google Haritalar yardımı ile ölçebilirsiniz. Sonrasında bu mesafeyi hesaplama robotumuza eklemeniz gerek. Bu seçeneği belirledikten sonra çekici fiyat hesaplama robotumuz size en uygun çekici fiyat teklifini sunacaktır.

fiyat hesaplama cetveli

3. Çekicinin çağırılması

Fiyat hesaplayıcımızın size sunduğu fiyatı uygun görmeniz halinde hemen çekici çağırma işlemine başlayabilirsiniz. Bunun için sistemimiz sizden iletişim bilgisi talep edecektir. Akabinde saniyeler içinde müşteri temsilcimiz sizi arayarak konum talebinde bulunur ve en yakın çekiciyi size yönlendirir.

çekici çağırma işlemi

Hesaplama robotuna ulaşmak için çekici hizmeti sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.